WydawnictwoPrenumerataKontakt
 

Konkurs Kaligraficzny "Bakałarz 2014" - Finał

 

Zakończył się finał Konkursu Kaligraficznego "Bakałarz 2014" zorganizowanego przez Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej "Promyczek" oraz Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.


W piątek zakończyła się kolejna edycja Konkursu Kaligraficznego Bakałarz. 
Na konkurs wpłynęło ponad tysiąc prac od blisko czterystu uczniów, do udziału w piątkowym finale zostało zaproszonych 102 uczniów.

Finał konkursu odbył się w Miasteczku Galicyjskim, w budynku dawnego Ratusza.
Tegoroczna edycja była wyjątkowa ponieważ do konkursy przystąpili uczniowie w 3 kategoriach wiekowych.


W jury oceniającym zasiedli: 
- Sylwia Biernat-Krawczyk [polonistka] 
- Rafał Pajor [plastyk]
- Agata Rolka – [plastyk]

 


W kategorii klas 1:

Tytuł BAKAŁARZA   przyznało: - Darii Kołodziejczyk z Krakowa


Ponadto tytuł VICEBAKAŁARZA przyznano: 

Juli Chyc-Myrmuła - Zakopane

Wiktorii Stalec - Bobrowa-Nagoszyn


W kategorii klas 2:

Tytuł BAKAŁARZA  przyznało: - Karolinie Pogwizd z Przyszowej


Ponadto tytuł VICEBAKAŁARZA przyznano: 

Magdalenie Kogut - Ptaszkowa

Martynie Kozłowskiej - Osiek

 

W kategorii klas 3:

Tytuł BAKAŁARZA przyznało: - Faustynie Klęczar z Osiek


Ponadto tytuł VICEBAKAŁARZA  przyznano: 

Gabriela Marszalik - Lubień

Michał Kubasek - Kacwin

 

Lista osób zakwalifikowanych do Finału.

Klasa I - nadesłano 176 prac

  1. Chełmiec (Świniarsko) - Karol Majda
  2. Dąbrowa - Masłów - Joanna Grzybowska
  3. Gdów (Zręczyce) -Gabriela Gumułka
  4. Gorzyce - Gabriel Kęcik 
  5. Gorzyce - Jagoda Modras
  6. Grybów ( Chodorowa) - Martyna Sus
  7. Jarosław - Emilia Bednarska
  8. Jarosław - Patryk Olech
  9. Jarosław - Wiktoria Chmielowicz
  10. Kraków - Daria kołodziejczyk
  11. Kraków - Julita Jantos
  12. Laskowa - Anna Sławęta
  13. Laskowa - Justyna Waligóra
  14. Laskowa - Martyna Załubska
  15. Laskowa - Natalia Jonik
  16. Laskowa - Piotr Dudek
  17. Łukowica ( Owieczka) - Oliwia Olesky
  18. Łukowica (Świdnik) - Kinga Iwan
  19. Łukowica (Świdnik) - Martyna Pietrzak
  20. Łukowica (Świdnik) - Wiktoria Mróz
  21. Łuków - Magdalena Wereszczyńska 
  22. Łuków - Natalia Czubaszek
  23. Marcinkowice - Milena Smajdor
  24. Marcinkowice (Rdziostów) Aleksandra Pękala
  25. Męcina  (Kłodne) - Joanna Hila
  26. Nagoszyn ( Bobrowa) -   Natalia Łączak
  27. Nagoszyn (Bobrowa) Wiktoria Stalec
  28. Osiek - Jakub Mleczko
  29. Osiek - Klaudia Spadek
  30. Piekoszów ( Górki Szczukowskie) Piotr Paździerz
  31. Piwniczna (Głębokie) - Karolina Szwala
  32. Piwniczna (Kosarzyska) - Oliwia Miechurska
  33. Przyszowa - Anna Kroczek
  34. Przyszowa - Jarosław Jasica 
  35. Przyszowa - Marta Śmierciak
  36. Rajbrot - Grzegorz Kanownik
  37. Rajbrot - Julka Maciejewska
  38. Rajbrot - Oskar Trojan
  39. Rajbrot - Wiktor Fąfara
  40. Stalowa Wola - Bartosz Pioterczak
  41. Stalowa Wola - Kacper Dziopak
  42. Stalowa Wola - Mateusz Litwin
  43. Stalowa Wola - Zuzanna Maziarz
  44. Stara Jastrząbka - Dominika Nosal
  45. Stara Jastrząbka - Karolina Tworek
  46. Stara Jastrząbka (Podlesie) - Katarzyna Taźbirek
  47. Tuchów (Burzyn) - Jakub Gogowa
  48. Zakopane - Julia Chyc - Myrmuła
  49. Zasole - Natalia Seweryniak
  50. Żmiaca - Klaudia Augustyn
  51. Żmiąca - Patryk Pajor

 

Klasa II - nadesłano 109 prac

  1. Bochnia - Emilia Strojna
  2. Bochnia - Zuzanna Setlik
  3. Chełmiec (Świniarsko) - Błażej Burza
  4. Chełmiec (Świniarsko) - Natalia klatka
  5. Jazowsko (Obidza) - Anna Kawecka
  6. Jazowsko (Obidza) - Gabriela Szczepaniak
  7. Kraków  - Karolina Gąsiorek
  8. Kraków - Emilia Wieczorek
  9. Kraków - Mateusz Kamieniarz
  10. Kraków - Wiktoria Owsianka
  11. Lubień - Anna Luberda
  12. Lubień - Wiktor Kozak
  13. Łukowic (Młyńczyska) - Karolina Magdziarczyk 
  14. Łukowica (Młyńczyska) - Kinga Faron
  15. Łukowica (Roztoka) - Jakub Król
  16. Łuków - Jakub Wisiński
  17. Łuków - Rafał Banach
  18. Olkusz - Natalia Żaba
  19. Olkusz - Nina Zębik
  20. Osiek - Agnieszka Kuźma
  21. Osiek - Emilia Gałuszka
  22. Osiek - Klaudia Trzensiok
  23. Osiek - Martyna Kozłowska
  24. Piwniczna - Aleksandra Smyda
  25. Przyszowa - Karolina Pogwizd
  26. Przyszowa - Magdalena Opiela
  27. Przyszowa (Stronie) - Magdalena Jonik
  28. Ptaszkowa - Magdalena Kogut
  29. Rdziostów - Patrycja Wróbel
  30. Stalowa wola - Klaudia Pieńkowska
  31. Stalowa Wola - Wiktor Pioterczak
  32. Trzcinica - Dominika Cieśla
  33. Ujanowice ( Żmiąca) - Zuzanna Firlej

 

Klasa III - nadesłano 107 prac

  1. Chełmiec ( Świniarsko) - Agnieszka Krupa
  2. Chełmiec ( Świniarsko) - Kamila Król
  3. Gorzyce - Kacper Zając
  4. Gorzyce - Klaudia Laskowska
  5. Gorzyce - Natalia Sałach
  6. Jastkowice - Maciej Rychlak
  7. Kielce - Ola Kotwica
  8. Kraków - Karolina Mleczko
  9. Laskowa - Aleksandra Lupa
  10. Laskowa - Kacper Gonet
  11. Laskowa - Karolina Frączek
  12. Lubień - Amelia Kutrzeba
  13. Lubień - Gabriela Marszalik
  14. Łukowica - Dominika Bukańska
  15. Łukowica (Młyńczyska) - Katarzyna Duda
  16. Łukowica (Świdnik) - Karolina Klag
  17. Łuków - Jagoda Oczkowska
  18. Mielec - Aleksandra Krępa
  19. Niedzica (Kacwin) - Gabriel Nowosad
  20. Niedzica (Kacwin) - Michał Kubasek
  21. Ołpiny - Monika Niziołek
  22. Osiek - Faustyna Klęczar
  23. Piwniczna (Głębokie) - Natalia Szwala
  24. Rajbrot - Bartłomiej Trojan
  25. Rajbrot - Piotr Konieczny
  26. Rdziostów - Martyna Wróbel 
  27. Rossosz - Aleksandra Bujnik
  28. Rossosz (Kożanówka) - Aleksandra Derlukiewicz
  29. Stalowa Wola - Agnieszka Wolicka
  30. Ujanowice (Żmiąca) - Dominika Starzyk
  31. Zakopane - Weronika Chyc - Myrmuła
  32. Żmiąca - Justyna Zelek
  33. Żmiąca - Paweł Gołdyn
 


 
Ilość komentarzy: [0] dodaj opinie/oceń

krótki opis pełny opis chronologicznie według tematów


zasięg
ciekawy (2013-10-29 19:02:46)
Jaki jest zasięg konkursu?