YouTube Facebook

Obecnie Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK wydaję dwa miesięczniki: "Promyczek Dobra", który wydawany jest już 25 lat i kierowany jest do dzieci w wielku wczesnoszkolnym, oraz od 2016 roku  "Mały Promyczek" przeznaczony dla czytelników w wieku przedszkolnym.

Mały Promyczek, to nowy miesięcznik dla najmłodszych dzieci (wydawany od grudnia 2016r). Każdy numer to porcja łamigłówek i zadań dostosowanych do wieku 3-6 lat oraz materiały do prac techniczno-plastycznych nawiązujące do bieżących wydarzeń z kalendarza. Gorąco pragniemy, aby „Mały Promyczek” wspomagał rodziców w wychowywaniu dzieci, a im samym przysparzał dużo radości i zabawy. Mały Promyczek to pierwszy, niosący wartości chrześcijańskie miesięcznik dla dzieci, który, mamy nadzieję, będzie rozwijał wrażliwość dziecka na dobro i drugiego człowieka.

Czasopismo tworzy rada programowa złożona z przedszkolanek, a więc osób mających stały kontakt z dziećmi i wiedzących co do nich przemawia i co im się podoba. W piśmie nie ma zbyt wiele tekstu, pojawiają się raczej łamigłówki i oryginalne dodatki, które pomagają dzieciom rozwijać intelekt oraz zdolności manualne.

Miesięcznik można zamawiać w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM