YouTube Facebook

Obecnie Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK wydaję dwa miesięczniki: "Promyczek Dobra", który wydawany jest już 25 lat i kierowany jest do dzieci w wielku wczesnoszkolnym, oraz od 2016 roku  "Mały Promyczek" przeznaczony dla czytelników w wieku przedszkolnym.

 

Miesięcznik „Promyczek Dobra” to pismo dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Do każdego numeru dołączany jest miły prezent dla dziecka. Miesięcznik jest bogato ilustrowany i zawiera urozmaicone artykuły dla dzieci, zarówno o treściach religijnych, jak i wspomagających rozwój intelektualny. Redakcja pamięta również o ulubionej rozrywce dla dzieci, a dla autorów prawidłowych odpowiedzi przewidziane są atrakcyjne nagrody. 

Miesięcznik można nabyć m.in za pośrednictwem naszego SKLEPU INTERNETOWEGO

 

Numery archiwalne można otworzyć klikając w link:

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

 

W okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2018roku, miesięcznik "Promyczek Dobra" wydawany będzie w ramach programu "Czasopisma" działającego przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Poniżej publikujemy fragment programu Piotra Podleckiego "Dobre Czytanie" publikowanego na łamach portalu PCh24.pl - Polonia Christiana (https://www.pch24.pl). W wakacyjnym odcinku (07.2018) polecana jest między innymi prasa katolicka dla dzieci, w tym Promyczek Dobra oraz Mały Promyczek:

 

Jeżeli szukasz kontaktu z redakcją miesięcznika, napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.