YouTube Facebook

Kochane Promyczki Dobra!!!

Bardzo serdecznie Was zapraszamy na nasze jubileuszowe spotkanie, w sobotę i w niedzielę 20 i 21 maja do Nowego Sącza. Szczegółowy program i lista osób zaproszonych znajduje się poniżej strony – ks. Andrzej wraz z opiekunami.

Mam nadzieję, że nie pogubiłem nikogo w moich promyczkowych archiwach. Gdyby się jednak ktoś nie odnalazł na liście, to tym serdeczniej go zapraszam.

Oczywiście razem z opiekunami zapraszamy Was z Całymi Rodzinami – udział w sobotnim grillowaniu proszę potwierdzić wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę podawać nazwiska panieńskie (w nawiasie można dodać obecne).

Gdyby ktoś nie mógł przyjechać na spotkanie, bardzo proszę nagrać kamerą, aparatem lub telefonem pozdrowienia z krótką informacją gdzie jest… co robi…, a może coś na wesoło... z  czasów promyczkowych lub z dnia dzisiejszego.  Taki filmik proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sobotę 20 maja br. o godz. 21.00 – chcemy się połączyć poprzez transmisję internetową online z Promyczkami rozsianymi po świecie, a potem może za pomocą SKYPA porozmawiać z niektórymi. Czekam jeszcze na Wasze pomysły i propozycje.

Ważna informacja: ja nie używam FB, pojawi się na moim profilu zaproszenie oraz informacje o jubileuszu, ale ja to robię przy pomocy moich współpracowników, dla mnie nie jest to kanał informacyjny. Gdyby ktoś koniecznie chciał się kontaktować przez FB to pomocą służą: Bogumiła Chmielowska, Ala Biel, Monika Pogwizd, Kasia Rogal, Magda Kaleta.

Lista PROMYCZKÓW DOBRA

 

 

Polecane produkty Wydawnictwa PROMYCZEK