YouTube Facebook

Spis treści

Wszystkie strony internetowe www.promyczek.pl są prowadzone przez Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK i mają charakter informacyjny. Podczas Twojej wizyty na naszych stronach internetowych automatycznie zbierane są dane m.in.: o długości wizyty, typie przeglądarki, typie systemu operacyjnego. Informacje te wykorzystujemy do analizy statystyk odwiedzin na naszej stronie. Danych tych nigdy nie udostępnimy osobom trzecim, jak również nie opublikujemy. Chyba że zostaniemy o to poproszeni podczas kontroli przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, zgodnie z Uzgodnie z unijnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 Kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Nasze strony internetowe wykorzystują również mechanizmy cookies, które służą do identyfikacji Twojej przeglądarki podczas odwiedzania naszej strony. Dane te nie zawierają żadnych danych osobowych. Są one niezbędne do prawidłowego działania strony. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności prosimy o przeczytanie pełnego regulaminu polityki prywatności zamieszczonego poniżej.

 

Gdzie szukać informacji o przetwarzaniu danych

www.promyczek.pl publikuje informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych pod każdym formularzem, za pośrednictwem którego zbierane są dane osobowe, oraz  w każdym serwisie internetowym promyczek.pl  można zapoznać się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.  

W ramach publikowanych informacji powiemy Tobie:
 

 • Jakie są cele przetwarzania danych
 • Na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane osobowe
 • Przez jaki okres przechowujemy Twoje dane
 • Komu udostępniliśmy Twoje  dane
 • Czy przekazujemy dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy
 • Jakie prawa Tobie przysługują i jak możesz je zrealizować.

 

Chcesz zrealizować prawa związane z ochroną danych osobowych?

Możesz tego dokonać w dowolny sposób, jednak sugerujemy korzystanie z przygotowanych narzędzi tj.:

a.  drogą mailowa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

b.  listownie na adres Administratora danych osobowych: 

Wydawnictwo Diecezji Tanrowskiej PROMYCZEK

Plac Kolegiacki 4

33-300 Nowy Sącz

 

Jak realizujemy twoje uprawnienia?


Przepisy nakładają na nas obowiązek realizacji uprawnienia w terminie 30 dni a szczególnie skomplikowanych przypadkach jest to czas trzech miesięcy.

W zakresie:

 • prawa dostępu - otrzymasz informajcę o danych osobowych jakie przetwarzamy
 • prawa sprzeciwu - otrzymasz informację - stanowisko Administratora Danych
 • prawo sprostowania - na Twoją prośbę dokonamy zmian w zakresie objętym porśbą i zgodnych ze stanem faktycznym.
 • prawo ograniczenia przetwarzania - otrzymasz od Nas informacje a jeżeli twoje żądanie będzie uzasadnione także  potwierdzenie ograniczenia przetwarzania.
 • prawo do bycia zapomnianym - otrzymasz informację - stanowisko Administratora Danych oraz informację o usunięciu anonimizacji żądanych przez Ciebie informacji.
 • prawo do przenoszenia danych - otrzymasz plik z ustrukturyzowaną kopią danych osobowych, przygotowanych do przeniesienia.
 • cofnięcie zgody - w każdej chwili możesz cofnąć dowolną wyrażoną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie danych.

Jak czytać udzielane informacje:


W ramach realizacji prawa dostępu otrzymasz kopię danych wraz opisem zawierającym informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych. W ramach pliku poinformujemy Cię o kategoriach danych, celu przetwarzania, okresie przechowania, odbiorcach danych. Każda sekcja będzie zawierać jasny i prosty opis informacji.

W ramach prawa do przenoszenia danych otrzymasz ustrukturyzowany plik, zawierający dane osobowe wprowadzone przez Ciebie do usługi z której korzystasz. Plik możesz pobrać samodzielnie lub przekazać informację nowemu Administratorowi Danych Osobowych.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności prosimy o przeczytanie pełnego regulaminu polityki prywatności zamieszczonego poniżej.