YouTube Facebook

Czcigodni Duszpasterze!

Ciesząc się z dużego zainteresowania naszymi materiałami na roraty postanowiliśmy przygotować materiały aktywizujące dzieci do owocniejszego przeżycia Wielkiego Postu. Są to proste kolorowanki pozwalające dzieciom zapamiętać niedzielne ewangelie. Do kolorowanki dołączone są krótkie medytacje dla rodziców, propozycje zadań wielkopostnych na tydzień oraz materiały do niedzielnych kazań dla księży.
Nasza propozycja jest następująca: karteczki z kolorowankami rozdajemy dzieciom uczestniczącym w piątkowej drodze krzyżowej i prosimy, aby pokolorowane scenki dzieci przyniosły na niedzielną mszę świętą. Dla zachęty możemy kilka prac nagrodzić drobnymi upominkami. Mogą to być najpiękniejsze, najstaranniejsze prace, a może po prostu wylosowane. Jeżeli są warunki w parafii to z najpiękniejszych prac można zrobić wystawę.

Komplety 7 kolorowanek (na każdą niedzielę Wielkiego Postu) pakowane są po 25 i 50 szt. (w cenie 60 i 100 zł). Wybrane kazania dostępne będą na stronie sklep.promyczek.pl Kazania będzie można nabyć również w formie drukowanej. 

Propozycje nagród pakiet po 3 sztuki – cena pakietu 75 zł:

  • Komiks: LOURDES,
  • DVD Domek na skale - Zagubiona Owca (koperta),
  • Promyczek Dobra,
  • CD List Jana Pawła II do dzieci,
  • DVD Hugo i przyjaciele

Autorzy:
Kazania: o. Zbigniew Szulczyk SJ
Medytacje i zadania: Katarzyna Panek
Kolorowanki: o. Przemysław Wysogląd SJ